Бурдон

Фольк бенд Бурдон, заснований в 2002 році львівськими музикантами, замилованими фольком Центральної Європи і, зокрема, карпатським фольклором, проте джерела його натхнень знаходяться на теренах мало не цiлої Європи, від Скандинавiї до Балканiв.

Бурдон виконує музику диких і таємничих Карпат на інструментах, звучання яких викликає до життя давно забутий світ, це: предок скрипки фідель, балканські тапан та бузукі, орієнтальна дарабука, українська ліра колісна та гуцульська дримба. Для музикантів Бурдону давнє звучання є приводом до пошуків нових контекстів в музиці. Мелодії, створені багато століть тому, є тільки елементом Великого Цілого, де головну роль відіграє сучасна інтерпретація музики етно.

Серце «Бурдону» – це талановиті музиканти – Олена Єременко (скрипка, спів, дзвіночки, строг), Оксана Гринько (спів, акордеон, сопілки), Любомир Іщук (таіко, перкусія, дарабука, ліра колісна, спів), Ростислав Татомир (бузукі, спів, ліра колісна), Іван Огар (контрабас), Михайло Качалов (фiдель), які, завдяки майстерному володінню давніми музичними інструментами та аранжувальницькому таланту, створюють неповторне свіже і яскраве звучання сучасних інтерпретацій народної музики.

Люди Добрі

Надзвичайно популярний в колах творчої молоді гурт “Люди Добрі” вже два роки тішить львів’ян та гостей міста своїми вуличними концертами. Про них майже неможливо знайти офіційної інформації, але так само неможливо уявити собі жодне свято або фестиваль без їхньої присутності. Ці молоді музиканти мають надзвичайний талант створювати атмосферу справжнього свята і є бажаними гостями на всіх неформальних творчих акціях.

Буття

Київський гурт “Буття” з 2000 року збурює життя столиці та інших міст гучними піснями, веселими танцями й запальною музикою в автентичному виконанні. Вони відомі як затійники й музики галасливих концертів, весіллячків та вечорниць. Родина Бутів, що є серцем ансамблю, не лише музична формація але і справжній зразок динамічного стилю життя. Вони на власному прикладі впроваджують і повсякчас відновлюють обряди, спів, музикування та танцювання – словом і ділом підримують та розвивають рідну українську культуру.

Кубасонікс

“Кубасонікс” – це канадійський гурт, який інтерпретує традиційну українську музику кількома оригінальними шляхами. Гурт з однаковим ентузіазмом і задоволенням як перетворює звуки традиційних ансамблів із сіл України і танцювальних бендів, які існували на канадських преріях на початку 20го століття, так і виконує власні композиції. В їх музиці задіюється багато унікальних народних інструментів, а також поєднуються традиційні і сучасні стилі задля створення цікавої музичної динаміки. Гурт “Кубасонікс” випустив три альбоми, з якими концертував по всій Північній Америці. Музики отримали ряд нагород за інновації в традиційній музиці. Лідером групи є Браєн Черевик, який є не лише знаним музикантом, але й здобув академічний докторський ступінь в етномузикології й українській фольклористиці в університеті Альберти.